Obsah

Klub mladých čtenářů

Typ: ostatní
KMČInformace k činnosti KMČ na naší škole

Naše škola je dlouhodobě zapojena do činnosti Klubu mladých čtenářů. Ve spolupráci s Knižním klubem Fragment společnosti Albatros Media a. s., Klubem mladých čtenářů Albatros a Školním klubem Egmont nabízíme žákům za sníženou cenu knižní novinky těchto vydavatelství. Žáci mají možnost si vybrat 5x do roka (na začátku školního roku, před Vánocemi, v lednu, v březnu a koncem školního roku) z aktuálních katalogů zmiňovaných nakladatelství. U všech nakladatelství je možné si objednat knihy i ze starších katalogů. Činnost KMČ na naší škole probíhá i letos obdobně jako v předchozích letech. Objednávku potvrzenou rodiči odevzdají děti důvěrníkovi KMČ, kterým je na naší škole pí uč. Hana Früblingová. Ta pak všechny knihy hromadně objedná a zajistí jejich předání dětem. Nabídka knih je také na webových stránkách www.kmc.cz. Stačí si jen vybrat a oznámit to důvěrníkovi KMČ.

 


Vytvořeno: 29. 8. 2018
Poslední aktualizace: 29. 8. 2018 11:16
Autor: