Obsah

Kroužek keramiky

Typ: ostatní
Do fotogalerie přibylo 17 fotek hotových výrobků, které budou v dílně čekat na vyzvednutí do doby, než zase začne běžná výuka ve škole (už aby to bylo!!). Jsou to výrobky, které děti stihly napatinovat a naglazovat - hlavně květináče, stojánky na tužky nebo štětce (anebo na vařečky či šroubováky...), ovečky a květinové zápichy. Keramická pec to pořádně rozpálila . Potom znovu plně naložená přežahla kousky, které budou čekat, až si je děti také naglazují. Jsou to další květináče, kohouti, papoušci a vlastní nápady dětí. Po návratu žáků do školních lavic dořešíme finance za 2. pololetí. Nejnovější fotografie z kroužku keramiky si můžete prohlédnout po otevření této zprávy.

Fotogalerie z kroužku keramiky z celého školního roku zde

Nejnovější fotografie prací z kroužku keramiky


Vytvořeno: 10. 4. 2020
Poslední aktualizace: 10. 4. 2020 12:29
Autor: