Obsah

PŘEHLED ŠKOLNÍCH AKCÍ (odkazy na fotografie a jiné materiály)

Typ: ostatní
Školní rok 2018/2019Přehled uskutečněných a plánovaných akcí ve školním roce 2018/2019
Září
3.9. Slavnostní zahájení školního roku 2018-2019 - fotografie zde
12.9. Exkurze OSPOD Vlašim 6. třída
20.9. Schůzka Rady školy - o Radě školy více zde
26.9. Dopravní výchova Zruč nad Sázavou 4. třída - fotografie zde
26.9. Atletická všestrannost 1. stupeň Vlašim - více zde + fotografie zde
26.9. Den jazyků Obchodní akademie Vlašim 9. třída
27.9. Sportovní dopoledne ve Spolkovém domě ve Vlašimi 7. třída - fotografie zde
27.9. Sportovní den 6. třída
28.9. Státní svátek-Den české státnosti
 
Říjen
3.10. Fotografování žáků 1. třídy
8.10. Bleskový sběr papíru - vyhodnocení sběru zde
10.10. Okresní kolo turnaje ve stolním tenise (mladší žáci) Vlašim - více zde
12.10. Celodružinová akce Volba prezidenta ŠD - fotografie zde
24.10. Výukový program Staleté kořeny 4.-5. třída - o projektu více zde + fotografie 4. třída + 5. třída
25.10. Projekt 100 let republiky 2. stupeň - více zde + fotografie zde
29.-30. 10. Podzimní prázdniny
 
Listopad
1.11. Turnaj v sálové kopané starší žáci VOŠ a SZeŠ Benešov - více zde
1.11. Třídní schůzka 1. třídy
2.11. Preventivní program „Holky, kluci, pozor na kyberprostor“ 4. a 5. třída - fotografie zde
2.11. Celodružinová akce Halloween
5.11. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída - více zde
5.11. Ekocentrum Vlašim 2. třída - fotografie zde
13.11. Školní kolo Dějepisné olympiády - více zde
13.11. Školní kolo Olympiády v českém jazyce - více zde
14.11. Přehlídka středních škol okresu Benešov, Kulturní dům Karlov Benešov
14.11. Třídní výlet Tábor (Muzeum čokolády) + rozhledna Kovářka  3. třída - fotografie zde
19.11. Vánoční fotografování 1. stupeň
20.11. Výlet Šestajovice 1. a 2. třída - fotografie zde
21.11. Pedagogická rada
22.11. Třídní schůzky
26.11. Ekocentrum Vlašim 4. třída - fotografie zde
30.11. Celodružinová akce Čertoviny - fotografie zde
 
Prosinec
1.12. Vánoční trhy v Trhovém Štěpánově - fotografie zde
3.12. Ekocentrum Vlašim 5. třída - fotografie zde
3.12. Plavání Benešov 1.+2. třída - fotografie zde
4.12. Cimbálová muzika Réva - fotografie zde
5.12. Mikulášská obchůzka ve škole - fotografie 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída
6.12. Schůzka rodičů budoucích prvňáčků v MŠ TŠ
10.12. Plavání Benešov 1.+2. třída
12.12. Exkurze Okresní soud Benešov 9. třída
17.12. Plavání Benešov 1.+2. třída
17.12. Bleskový sběr papíru - vyhodnocení zde
18.12. Vánoční trhy v ZŠ Trhový Štěpánov - více zde + fotografie zde
19.12. Exkurze JE Temelín 8. a 9. třída - fotografie zde
19.12. Třídní výlet Vlašim 5. třída - fotografie zde
20.12. Spaní ve škole 3. třída
21.12. Celodružinová akce Vánoční besídka
21.12. Vánoční projektový den Žákovského parlamentu - fotografie zde
22.12.-2.1. Vánoční prázdniny
 
Leden
7.1. Plavání Benešov 1.+2. třída - fotografie zde
12.1. Ples Unie rodičů - video z předtančení žáků 4. třídy zde
14.1. Plavání Benešov 1.+2. třída
16.1. Okresní kolo Dějepisné olympiády Gymnázium Benešov - více zde
16.1. Pedagogická rada
17.1. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída - více zde + fotografie zde
21.1. Plavání Benešov 1.+2. třída
28.1. Plavání Benešov 1.+2. třída
30.1. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce SOŠ a SZŠ Benešov - více zde
31.1. Předání vysvědčení za 1. pololetí - fotografie z 1. třídy zde
 
Únor
1.2. Pololetní prázdniny
4.-10.2. Jarní prázdniny
11.2. Plavání Benešov 1.+2. třída
12.2. Školní kolo Chemické olympiády kategorie D - více zde
16.-23.2. Lyžařský výcvikový kurz Severák - o LVK více zde + LVK 2019 zde
18.2. Plavání Benešov 1.+2. třída
18.2. Zahájení rekonstrukce školy - fotografie zde
19.2. Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce kategorie IIA SOŠ a SZŠ Benešov - propozice zde
25.2. Bleskový sběr papíru
25.2. Plavání Benešov 1.+2. třída - fotografie zde
 
Březen
1.3. Poslední termín k odevzdání přihlášek na SŠ a SOU - informace o přijímacím řízení zde
1.3. Okresní kolo Chemické olympiády kategorie D Gymnázium Benešov - více zde
4.3. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída - více zde + fotografie zde
5.3. Bruslení Vlašim 1. stupeň - fotografie zde
6.3. Preventivní program "Veselé zoubky" 1. třída - fotografie zde
7.3. Bruslení Vlašim 1. stupeň - fotografie zde
7.3. Třídní výlet Praha 4. třída - fotografie zde
8.3. Bruslení Vlašim 2. stupeň - fotografie zde + video zde
13.3. Preventivní program "Pohoda, klídek bez tabáčku" 6. a 7. třída - fotografie 6. třída + 7. třída
13.3. Školní kolo recitační soutěže 1. stupeň - více zde
14.3. Okresní kolo volejbalového turnaje starších žákyň Vlašim Vorlina - více zde
19.3. Kino Vlašim "Psí domov" 1.-9. třída
20.3. Preventivní program "Buďme kamarádi" 1. a 2. třída - fotografie 1. třída + 2. třída
20.3. Krajské kolo Dějepisné olympiády Kladno - více zde
21.3. Krajské kolo Chemické olympiády Praha - více zde
 
Duben
3.4. Zápis dětí do 1. třídy - fotografie zde
8.4. Školní kolo Pythagoriády 6. třída
9.4. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída - více zde
11.4. Školní kolo Pythagoriády 8. třída
12.4. Školní kolo Pythagoriády 7. třída
12.4. 1. termín státních přijímacích zkoušek na střední školy (pro žáky 9. ročníku)
15.4. 2. termín státních přijímacích zkoušek na střední školy (pro žáky 9. ročníku)
15.4. Třídní schůzky 2.+3. třída
16.4. Exkurze Terezín 8.+9. třída - fotografie zde
17.4. Zájezd do Osvětimi 8. a 9. třída (vybraní žáci z řad zájemců) - fotografie zde
17.4. Velikonoční projekt 4. třída - fotografie zde
18.4. Velikonoční prázdniny
19.4. Velký pátek
22.4. Velikonoční pondělí
23.4. Pedagogická rada
23.4. McDonald´s Cup kategorie B oblastní kolo Vlašim
24.4. Třídní schůzky 1. + 4.-9. třída
25.4. Dopravní výchova 4. třída Zruč nad Sázavou
29.4. Fotografování tříd
 
Květen
1.5. Svátek práce
8.5. Státní svátek-Den vítězství
16.5. Výlet Praha 1. a 2. třída (Divadlo Gong-Lakomá Barka)
17.5. Celodružinová akce Hledání pokladu
23.5. Dopravní výchova 4. třída
27.-29.5. Závěrečný výlet Horní Bradlo u Seče 3. třída
31.5. Celodružinová akce Besídka Děti dětem
 
Červen
4.6. Projekt "Na vlastní kůži" RÚ Kladruby 8.+9. třída
5.6. Pedagogická rada
14.6. Slavnostní zakončení školního roku, předání vysvědčení
14.6. Malá promoce žáků 9. třídy
17.-28.6. Škola uzavřena z důvodu rekonstrukce školní budovy - více informací zde
21.-23.6. Vícedenní výlet Chválkov u Tábora 7. třída
 
Červenec
8.-12.7. + 15.-19.7. Příměstský tábor - přihláška zde

Přílohy

Vytvořeno: 29. 9. 2018
Poslední aktualizace: 23. 4. 2019 19:56
Autor: