Obsah

Tříkrálová sbírka

Typ: ostatní
Tříkrálová sbírkaTaké začátkem tohoto roku se konala tradiční Tříkrálová sbírka, na které se podílelo mnoho dětí z naší školy. Touto cestou bychom chtěli za jejich účast poděkovat.

Ze školy v Trhovém Štěpánově se sbírky zúčastnili ve farnosti Keblov Linda Ryšavá, Tadeáš Vokas, Rosalie Vokasová a Karolína Vrzalová (všichni 2. třída), Mikuláš Hromas (4. třída), Jonáš Hromas a Adéla Vrzalová (oba 6. třída) a ve farnosti Vlašim Aneta Šicová a Jakub Šic (1. třída), Eliška Kulíčková, Anna Nedělová, Barbora Pečenková a Jan Vosecký (3. třída), Vojtěch Dušek, Michal Staněk a Marek Šic (4. třída), Sára Burková, Eliška Chvojková, Markéta Mastíková, Yveta Zíková (5. třída), Vít Kučera (7. třída) a Filip Kakos a Veronika Vargová (8. třída).


Vytvořeno: 24. 1. 2019
Poslední aktualizace: 28. 1. 2019 17:18
Autor: