Obsah

Uzavření školy

Typ: ostatní
Základní školaOd středy 14.10. byla škola z epidemiologických důvodů opět uzavřena. Tentokrát do 1. listopadu. V tuto chvíli není však stále jasné, zda všechny děti (nebo alespoň některé třídy) v pondělí 2. listopadu do školy nastoupí. O vývoji vás budeme hned informovat. Během distanční výuky probíhaly online hodiny. Jejich rozvrh na druhém stupni najdete po otevření této zprávy. ŽÁCI  PŘEDEVŠÍM DRUHÉHO STUPNĚ MUSÍ  SLEDOVAT  SVÉ  TÝMY A  ŠKOLNÍ E-MAIL. Distanční výuka je od září 2020 povinná. Škola byla oficiálně uzavřena od 14.10. do 25.10. Poslední říjnový týden jsou prodloužené podzimní prázdniny. Tento poslední říjnový týden neprobíhá distanční výuka. Žáci mají automaticky odhlášené obědy až do 27. října. Pokud děti 2. listopadu do školy nastoupí, budou jim obědy automaticky přihlášené.

Základní informace pro práci v Microsoft Teams jsou v této příručce
Rozvrh online hodin pro 2. stupeň

 


Přílohy

Vytvořeno: 8. 10. 2020
Poslední aktualizace: 26. 10. 2020 13:23
Autor: