Obsah

Vánoční trh v naší škole

Typ: ostatní
Vánoční trh v naší škole 1Tradiční vánoční trh v naší škole se tentokrát uskutečnil 18. prosince.

V úterý 18. prosince se ve štěpánovské škole uskutečnily Vánoční trhy. Prostory školního respiria se jako každoročně nejprve zaplnily stoly s nabízeným zbožím. A po 14. hodině se zaplnily i návštěvníky, kteří si mohli vybrat z nápaditých vánočních dekorací, keramických ozdob, perníčků a dalších výrobků. Vánoční výrobky připravovaly děti s učiteli již několik týdnů před vlastním trhem. O vlastní prodej se jako obvykle staraly děti z jednotlivých tříd. A nutno podotknout, že se projevily jako velmi zdatní obchodníci. Jako v minulých letech byla tato školní akce doplněna o prodej produktů Včelího světa z Hulic. Koho Vánoční trhy zmohly, mohl se posadit a občerstvit se. Velké poděkování patří všem žákům a učitelům, kteří celou akci organizovali. Děkujeme také všem návštěvníkům trhů za podporu a budeme se těšit opět za rok. Fotografie zde

 


 


Vytvořeno: 18. 12. 2018
Poslední aktualizace: 18. 12. 2018 18:33
Autor: