Distanční výuka pokračuje

Základní škola

Od středy 14.10. je škola z epidemiologických důvodů opět uzavřena. Děti se měly podle původních představ vrátit do školních lavic v pondělí 2. listopadu. Bohužel 2. listopadu děti do školy nenastoupily. Nyní jsou školy uzavřené až do 20. listopadu. Ministr školství ale připouští, že se to může ještě změnit. Při postupném otevírání základních škol mají mít prioritu děti z 1. a 2. třídy a žáci 9. ročníků. Během distanční výuky probíhají online hodiny. Jejich rozvrh najdete po otevření této zprávy. ŽÁCI MUSÍ  SLEDOVAT  SVÉ  TÝMY A  ŠKOLNÍ E-MAIL. Distanční výuka je od září 2020 povinná. Po dobu, kdy je škola uzavřena, mají děti odhlášené obědy. Žáci mají však právo na dotovaný oběd, ale ve školní jídelně ho nemohou konzumovat. Oběd si mohou oběd vyzvednout do svých nádob, a to v době 11.15-11.45. Do jídelny musí jít bočním vchodem. Oběd je nutné si přihlásit, a to minimálně jeden den předem prostřednictvím e-mailu sj.trhstep@gmail.com.

Základní informace pro práci v Microsoft Teams jsou v této příručce
Rozvrh online hodin pro 1. stupeň + pro 2. stupeň

Úvodní příručka pro žáky.pdf