Menu
ZŠ Trhový Štěpánov
Základní škola Trhový Štěpánov

Informace o stravování pro rodiče budoucích prvňáčků

Školní jídelna

Po otevření této zprávy najdou rodiče budoucích prvňáčků všechny důležité informace ke stravování ve školní jídelně.

Pro přihlášení obědů ve školní jídelně je potřeba odevzdat vyplněnou přihlášku ke stravování, která bude platit po celou dobu školní docházky. Přihlášku pošlete na e-mail sj.trhstep@gmail.com nebo ji osobně odevzdejte do kanceláře školní jídelny, a to nejpozději do 30.6. 2024. Platba stravného se provádí inkasem nebo převodem na účet 325928309/0800. První záloha stravného bude provedena k 25.8. 2024. Odhlašování obědů provádí každý rodič sám, a to v aplikaci Strava.cz nebo na webových stránkách www.estrava.cz. Veškeré informace o stravování jsou uvedené na webových stránkách základní školy. 

Přihláška ke stravování zde 
Aplikace pro Android:https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.stravacz.stravacz&hl=cs
Aplikace pro iOs:https://apps.apple.com/cz/app/strava-cz/id1433795141?l=cs&ls=1

Přílohy

Přihláška na stravování ZŠ.pdf

Přihláška na stravování ZŠ.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 98,99 kB
Datum vložení: 24. 5. 2024 16:53
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2024 8:07

Škola

Anketa

Město Trhový Štěpánov

Město Trhový Štěpánov

PROJEKT MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Moderní vzdělávání v ZŠ Trhový Štěpánov

Moderní vzdělávání v ZŠ Trhový Štěpánov