Menu
ZŠ Trhový Štěpánov
Základní škola Trhový Štěpánov

Klub mladých čtenářů

Klub mladých čtenářů

Obsahem této zprávy jsou podrobné informace ke Klubu mladých čtenářů ve školním roce 2022/2023.

Klub mladých čtenářů bude ve školním roce 2022/2023 fungovat v nezměněné podobě. Celkem 5x dostanou žáci možnost si vybrat knihy za zvýhodněné ceny z katalogů nakladatelství  Albatros nebo Fragment. První katalogy obdrží žáci hned se začátkem nového školního roku. Je také možné si prolistovat podzimní katalogy v on-line formě. V tom případě klikněte zde. Pokud byste si vybrali knihy z těchto on-line katalogů, může napsat objednávku na e-mail vrbicky@zsts.cz. Tištěné katalogy a on-line katalogy jsou zcela totožné. Po rozdání katalogů dětem počká důvěrník KMČ asi 14 dní, než se nashromáždí objednávky a potom objedná všechny knihy najednou. Druhou objednávku provede asi za 14 dní po té první. Z kteréhokoli katalogu lze ale objednávat po celý školní rok, a to až do vyprodání zásob. Důvěrníkem Klubu mladých čtenářů zůstává i v tomto školním roce Mgr. Martin Vrbický. 

Datum vložení: 31. 8. 2022 12:16
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2022 7:17
Autor: