Menu
ZŠ Trhový Štěpánov
Základní škola Trhový Štěpánov

Testování žáků a zaměstnanců školy

Testování ve škole

V prvních dvou lednových týdnech bude probíhat antigenní testování všech žáků a zaměstnanců školy. Testovat se bude vždy v pondělí (3.1. a 10.1.) a ve čtvrtek (6.1. a 13.1.). Od pondělí 17.1. by se mělo testovat pouze jednou týdně, a to v pondělí. Více informací najdete po otevření této zprávy.

První dva týdny v lednu bude ve škole probíhat testování všech žáků a zaměstnanců antigenními testy. Testovat se musí všichni bez rozdílu. Testují se také očkovaní a také ti, kteří v poslední době prodělali covid-19. Testovat se bude v pondělí (3.1. a 10.1.) a ve čtvrtek (6.1. a 13.1.). Od pondělí 17. ledna by se mělo testovat pouze v pondělí. V případě pozitivního výsledku antigenního testu v pondělí pokračují děti ve výuce beze změn. V případě pozitivního výsledku antigenního testu ve čtvrtek, zůstávají děti ve škole, ale musí se testovat až do výsledku PCR testu pozitivně testovaného žáka. Dále musí nosit roušky i při výuce, nesmí při HV zpívat, cvičit při TV a musí dodržovat všechna hygienická opatření. Pokud se pozitivní antigenní test potvrdí také PCR testem, nastupuje standardní proces, který se uplatňuje po každém zjištění RT-PCR pozitivity žáka. Děti, které odmítnou testování, musí nosit ve škole roušku, nesmí při HV zpívat, cvičit při TV a musí důsledně dodržovat všechna protiepidemiologická opatření. 

Informace k testování

 

Přílohy

Informace k testování ve škole.pdf

Informace k testování ve škole.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 229,82 kB
Datum vložení: 1. 1. 2022 10:27
Datum poslední aktualizace: 1. 1. 2022 11:01
Autor: