Trochu jiné druhé pololetí

Prvňáčci se závěrečným vysvědčením

Druhé pololetí školního roku 2019-2020 bylo významně poznamenáno epidemiologickou situací, která vedla k uzavření školy od 11. března. Prezenční výuka ve škole byla okamžitě nahrazena distanční výukou z domova. Jako první dostali možnost vrátit se do školních lavic žáci 9. třídy, kteří se přihlásili na maturitní obory. Od 11. května se dvakrát týdně připravovali na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka, které nakonec proběhly až 8. června. V pondělí 25. května se vrátili žáci z 1. stupně, ale pouze, ti, kteří měli zájem a splnili předem dané podmínky. Děti, které nenastoupily do školy, pokračovaly ve výuce na dálku z domova. Zbývající žáci 2. stupně mohli přijít do školy až v první polovině června. V jejich případě nešlo o klasickou výuku, ale pouze o konzultace a třídnické hodiny. Do školy chodili pouze jeden den v týdnu. Přítomnost dětí byla vždy provázena hygienickými opatřeními (roušky, rozestupy, dezinfekce,...). Pro vysvědčení si mohli přijít všichni. Letos bylo vydáno již 26. června.

Školní rok 2019/2020 ve videu

Datum vložení: 26. 6. 2020 12:07