ŠKOLNÍ ROK 2023/2024
Září
4.9. Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024 - fotografie z 1. třídy
zde 11.9. Adaptační kurz 6.A+6.B - fotografie
zde 18.9. Bleskový sběr papíru
25.9. Projekt Hasík 2.+6. třída
29.9. Ředitelské volno
Říjen
4.10. Dopravní výchova Zruč nad Sázavou 4. třída - více
zde 4.10. Okresní kolo atletické všestrannosti Vlašim - více
zde 6.10. Přednáška o dospívání 6.+7. třída
13.10. Výlet na rozhlednu Kalamajka 6.A+6.B - fotografie
zde 16.10. Projekt Hasík 2.+6. třída
16.10. Sálová kopaná starší žáci Benešov - více
zde 18.10. Přehlídka středních škol Benešov 9. třída
24.10. Třídní schůzka 1. třídy
26.+27.10. Podzimní prázdniny
30.10. Setkání třídních důvěrníků Unie rodičů
31.10. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída
Listopad
14.11. Pedagogická rada
15.11. Třídní schůzky
20.11. Okresní kolo turnaje v sálové kopané - více
zde 24.11. Den bez tašek
24.11. Lampionový průvod Unie rodičů ZŠ TŠ - fotografie
zde 27.11. Škola uzavřena z důvodu stávky
28.11. Školní kolo Dějepisné olympiády - více
zde 29.11. Ekoncentrum Vlašim 5. třída - více
zde
Prosinec
5.12. Mikulášská obchůzka - více
zde 11.12. Plavání 2.A+2.B Vlašim
16.12. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída
18.12. Bruslení Vlašim 1.+2. stupeň -
2. stupeň 18.12. Plavání 2.A+2.B Vlašim
20.12. Projektový den Žákovského parlamentu - více
zde 21.12. Školní vánoční trhy - více
zde 21.12. Divadelní představení KD Blaník Vlašim 4.-9. třída
23.12.-2.1. Vánoční prázdniny
Leden
8.1. Plavání 2.A+2.B Vlašim
15.1. Plavání 2.A+2.B Vlašim
15.1. Bleskový sběr papíru
16.1. Pedagogická rada
18.1. Okresní kolo Dějepisné olympiády Gymnázium Benešov - více
zde 22.1. Plavání 2.A+2.B Vlašim
23.1. Schůzka rodičů budoucích prvňáčků MŠ Trhový Štěpánov
29.1. Plavání 2.A+2.B Vlašim - fotografie
zde 30.1. Bruslení 1.-4. třída Vlašim
31.1. Předání vysvědčení za 1. pololetí - fotografie z 1. třídy
zde
Únor
1.2. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce Gymnázium Vlašim - více
zde 2.2. Pololetní prázdniny
5.2. Plavání 2.A+2.B Vlašim
7.2. Bruslení 1.-9. třída Vlašim
9.2. Barevný den 1.-9. třída
12.2. Plavání 2.A+2.B Vlašim
16.2. Dětský karneval 1.-4. třída -
1. třída +
2.A +
2.B +
3. třída +
4. třída 19.2. Plavání 2.A+2.B Vlašim
26.2. Plavání 2.A+2.B Vlašim
Březen
11.3.-15.3. Jarní prázdniny
18.3. Klub mladých diváků 6.-9. třída Praha
19.3. Plavání 3. třída Benešov - fotografie
zde 21.3. Okresní kolo volejbalového turnaje žákyň Vlašim-Vorlina - více
zde 21.3. Exkurze Vodní dům Hulice 6.A+6.B - více
zde 26.3. Plavání 3. třída Benešov
28.3.-1.4. Velikonoční prázdniny
Duben
2.4. Plavání 3. třída Benešov
8.4. Podblanické ekocentrum Vlašim 3. třída - více
zde 9.4. Plavání 3. třída Benešov
9.4. Pedagogická rada
9.4. Krajské kolo Dějepisné olympiády Kladno - více
zde 10.4. Třídní schůzky
11.4. Zápis do 1. třídy - více
zde + fotografie
zde 12.4. Přijímací zkoušky na střední školy (první termín)
15.4. Přijímací zkoušky na střední školy (druhý termín)
16.4. Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (první termín)
16.4. Plavání 3. třída Benešov
17.4. Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (druhý termín)
23.4. Exkurze Okresní soud Benešov 9. třída
24.4. McDonald´s Cup oblastní kolo II. kategorie Vlašim - více
zde 29.4. Beseda o knihách 2.A+2.B Městská knihovna Trhový Štěpánov
30.4. Plavání 3. třída Benešov
Květen
2.5. Exkurze Praha+Lidice 8.+9. třída - více
zde 3.5. Exkurze Včelí svět Hulice 4. třída - více
zde 6.5. Preventivní programy s Policií ČR 2.A, 2.B, 5. třída a 8. třída
6.5. Fotografování tříd
7.5. Plavání 3. třída Benešov
7.5. Okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup II. kategorie Vlašim - více
zde 10.5. Včelí svět Hulice 2.A+2.B
13.5. Výlet Praha 4. třída
14.5. Plavání 3. třída Benešov
14.5. Okresní kolo Poháru rozhlasu starší žáci Vlašim
21.5. Plavání 3. třída Benešov
22.5. Výlet Mirákulum 3.+5. třída
27.5. Dopravní výchova Zruč nad Sázavou 4. třída
28.5. Plavání 3. třída Benešov
30.5. Výlet na kolech 8. třída
30.5. Výlet JumpPark Jarov 7. třída
Červen
3.6. Bleskový sběr papíru
6.-8. 6. Vícedenní výlet Zbraslavice 8. třída
18.6. Výlet Heroland 1. třída
19.6. Pedagogická rada
28.6. Slavnostní zakončení školního roku 2023/2024
Akce ve školním roce 2018/2019
Akce ve školním roce 2019/2020
Akce ve školním roce 2020/2021
Akce ve školním roce 2021/2022
Akce ve školním roce 2022/2023
ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Září
2.-13.9. Škola uzavřena z důvodu rekonstrukce školní budovy - více
zde + fotografie z přestavby
zde 16.9. Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 - fotografie z prvního dne v 1. třídě
zde 25.9. Atletická všestrannost 1. stupeň Vlašim - více
zde 25.9. Fotografování žáků 1. třídy
26.9. Dopravní výchova Zruč nad Sázavou 4. třída - více
zde 27.9. Historická exkurze Kutná Hora 8.+9. třída - více
zde
Říjen
1.10. Bleskový sběr papíru
3.10. Den jazyků OA Vlašim 9. třída
9.10. Schůzka Rady školy
9.10. Hudebně-preventivní program 3.-9. třída - fotografie
zde 10.10. Výukový program "Tonda obal na cestách" 1.-9. třída - fotografie
zde 16.10. Přehlídka středních škol a středních odborných učiliš´t Benešov
18.10. Klub mladých diváků Národní divadlo Praha 6.-9. třída - více
zde + fotografie
zde 23.10. Okresní kolo turnaje ve stolním tenise Vlašim - více
zde 23.10. Třídní schůzka 1. třídy
24.10. Schůzka Unie rodičů
27.10. Lampionový průvod Unie rodičů při ZŠ Trhový Štěpánov
28.10. Státní svátek-Den vzniku samostatného československého státu
29.-30.10. Podzimní prázdniny
Listopad
1.11. Celodružinová akce Volba prezidenta školní družiny - fotografie
zde 4.11. Vánoční fotografování 1. stupeň
5.11. Školní kolo Dějepisné olympiády - více
zde 14.11. Exkurze Úřad práce Benešov 9. třída
14.11. Projekt "Jablíčkový den" 1. třída - fotografie
zde 15.11. Projekt "30 let od sametové revoluce" 8. a 9. třída - více
zde 20.11. Pedagogická rada
20.11. Přednáška o dospívání 6.+7. třída
20.11. Výukový program "Učím se učit" 9. třída - více
zde 21.11. Třídní schůzky
22.11. Klub mladých diváků Studio DVA Praha 6.-9. třída - více
zde 25.11. Školní kolo Olympiády v českém jazyce - více
zde 26.11. Ekocentrum Vlašim 5. třída - fotografie
zde 30.11. Vánoční trhy v Trhovém Štěpánově - fotografie z vystoupení žáků ZŠ
zde
Prosinec
3.12. Srovnávací testy Scio 9. třída
4.12. Turnaj v sálové kopané Benešov - více
zde 5.12. Mikulášská obchůzka ve škole - fotografie
zde 9.12. Bleskový sběr papíru
17.12. Vánoční projektový den Žákovského parlamentu - fotografie
zde 17.12. Vánoční trhy v ZŠ Trhový Štěpánov - více
zde 23.12.-3.1. Vánoční prázdniny
Leden
14.1. Okresní kolo Dějepisné olympiády Gymnázium Benešov - více
zde 15.1. Pedagogická rada
21.1. Informativní schůzka rodičů žáků budoucí 1. třídy
22.1. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce kategorie IA SOŠ a SZŠ Benešov - více
zde 23.1. Projektový den Zima v 1. třídě - fotografie
zde 24.1. Školní kolo Soutěže v anglickém jazyce kategorie II A - více
zde 29.1. Školní kolo Pythagoriády 5.-8. třída
30.1. Předání vysvědčení za 1. pololetí - fotografie z 1. třídy
zde 31.1. Pololetní prázdniny
Únor
5.2. Školní kolo Chemické olympiády - více
zde 6.2. Klub mladých diváků Praha 6.-9. třída - více
zde + fotografie
zde 10.-16.2. Jarní prázdniny
19.2. Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce kategorie II A SOŠ a SZŠ Benešov - více
zde 22.-28.2. Lyžařský výcvikový kurz středisko Aldrov v Krkonoších - více
zde 28.2. Okresní kolo Chemické olympiády Gymnázium Benešov
Březen
1.3. Uzávěrka přihlášek na SŠ a SOU
2.3. Bleskový sběr papíru
5.3. Preventivní program "Jak správně využívat IT a média" 4. třída
5.3. Preventivní program "Jak překonat starosti ve škole" 5. třída
10.3. Bruslení Vlašim 1. stupeň (1. a 2. třída) - fotografie zde 11.3. Škola uzavřena z epidemiologických důvodů
Duben
1.4. Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2020/2021 - více
zde
Květen
7.5. Čtvrtletní pedagogická rada
11.5. Obnovení dobrovolné docházky žáků 9. třídy za účelem přípravy na přijímací zkoušky
25.5. Obnovení provozu školy pro zájemce z 1. stupně
Červen
8.6. Přijímací zkoušky na SŠ pro žáky 9. třídy
9.6. Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
10.6. Dobrovolná docházka žáků 6.-8. třídy (1.-4. vyučovací hodina)
17.6. Dobrovolná docházka žáků 6.-8. třídy (1.-4. vyučovací hodina)
18.6. Pedagogická rada
24.6. Dobrovolná docházka žáků 6.-8. třídy (1.-4. vyučovací hodina)
26.6. Slavnostní zakončení školního roku 2019/2020 - fotografie z rozloučení s žáky 9. třídy
zde
Červenec
13.-17.7. + 20.-24.7. Příměstský tábor
Srpen
29.8. Slavnostní otevření přístavby školy - fotografie z rekonstrukce
zde + fotografie z otevření
zde