Menu
ZŠ Trhový Štěpánov
Základní škola Trhový Štěpánov

Všem žákům a zaměstnancům školy přejeme klidné letní prázdniny

Nabídka kroužků

Nabídka kroužků provozovaných v nástavbě budovy

Základní školy Trhový Štěpánov

Realizace od 1.10. 2021

Poplatek na pololetí za jeden kroužek za jednoho žáka je 1000 Kč. Platit se bude bezhotovostním převodem na účet Unie rodičů při ZŠ Trhový Štěpánov. Číslo účtu Unie rodičů je 278966336/0300. Při platbě uveďte do poznámek také číslo kroužku a jméno žáka. Kroužek uhraďte do konce října, v případě druhého pololetí do konce února.  Kroužek můžete také zaplatit hotově u pokladníka Unie rodičů pana B. Bouška.

1. Kroužek elektroniky

(chemie+fyzika)

2. stupeň

Jan Balšánek

pondělí 14.35-15.35

2. Přírodní vědy

2. stupeň

Petr Dymák

středa 14.30-15.30

3. Výpočetní technika

2. stupeň

Jaroslav Müller

pátek 13.30-14.30

4. Malý vědec

2. stupeň

Martina Kudynová

čtvrtek 14.30-15.30

5. Psaní všemi deseti

2. stupeň

Kamila Horálková

pondělí 13.00-13.30

středa 13.00-13.30

6. Anglický jazyk

1. stupeň

Eva Šindelářová

středa 13.40-14.25

7. Anglický jazyk

1. stupeň

Šárka Kladivová

středa 12.00-12.30

8. Anglický jazyk

1. stupeň

Martina Nováková

středa 12.50-13.30

9. Anglický jazyk

2. stupeň

Monika Mendová

čtvrtek 7.20-7.50

10. Anglický jazyk

1. stupeň

Květa Kuželová

středa 12.45-13.30

11. Výroba dekorací

1. stupeň

Barbora Červová

Iva Musilová

středa 13.30-14.30

12. Korálkování

1.+2. stupeň

Zdeňka Chvojková

středa 11.30-16.00

13. Řezbářství

2. stupeň

Petr Křepela

pondělí 14.30-16.00

Ostatní kroužky ve škole

Německý jazyk

9. třída

Martin Vrbický

úterý 11.50-12.35

Volejbal chlapci

2. stupeň

Václav Mach

pondělí 14.30-16.00

Volejbal dívky

2. stupeň

Petr Dymák

čtvrtek 14.30-15.30

Keramika

 

Miroslava Naňáková

pondělí 14.30-16.00

fotografie z keramiky
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019

Nepovinné předměty

Náboženství

Jerzy Cymanovski

1. třída

úterý 11.40

 

 

2.+3. třída

středa 12.35

 

 

4. třída

pondělí 12.35

 

 

5. třída

úterý 12.35

 

 

6. třída

čtvrtek 14.25

 

 

7. třída

čtvrtek 11.40

 

 

8.+9. třída

pátek 12.40

ZUŠ Zruč nad Sázavou

Hudební obor

Tomáš Vobořil

čtvrtek 12.00-17.55

Výtvarný obor

Jan Kopřiva

čtvrtek 14.30-16.05

 

Kroužky

Anketa

Město Trhový Štěpánov

Město Trhový Štěpánov

PROJEKT MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Moderní vzdělávání v ZŠ Trhový Štěpánov

Moderní vzdělávání v ZŠ Trhový Štěpánov