Výuka od 30. listopadu

Návrat žáků do školy

V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy další skupina dětí. K žákům 1. a 2. třídy přibydou zbývající třídy prvního stupně a žáci 9. třídy. Tyto třídy budou zatím chodit do školy pravidelně a bez omezení. S 9. třídou bude každý týden vždy chodit jedna třída druhého stupně, a to následovně: v týdnu 30.11.-4.12. 7. třída, v týdnu 7.-11.12. 6. třída a v týdnu 14.-18.12. 8. třída. Nepřítomné třídy budou pokračovat v distanční výuce. Vstup do školy bude povolen od 7.40. Ranní družina nebude zajištěna. Odpolední družina bude fungovat do 16.00 ve dvou odděleních. Jedno oddělení bude tvořit 1. a 2. třída (pí uč. J. Špirková) a druhé oddělení bude tvořit 3., 4. a 5. třída (pí uč. L. Kulíková). Stravování ve školní jídelně je zajištěné. Je nutné dodržovat přísná hygienická opatření. Každé dítě musí mít s sebou 2-3 roušky a uzavíratelný sáček na použité roušky. Dále je důležitá častá dezinfekce rukou, dodržování rozestupů a pravidelné větrání. Doporučujeme proto, aby se děti teple oblékly. Stále je zakázán zpěv a sportovní činnosti. Obnovena byla rovněž výuka náboženství.

Datum vložení: 25. 11. 2020 15:33
Datum poslední aktualizace: 4. 12. 2020 6:11