Školní jídelna Trhový Štěpánov

Adresa: Sokolská  256, Trhový Štěpánov  257 63

IČO: 70998566

Školní jídelna je příspěvkovou organizací. Zřizovatelem Školní jídelny je Město Trhový Štěpánov, kapacita školní jídelny je 260 strávníků

Adresa:

Dubějovická 269, Trhový Štěpánov 257

Kontakt:

email: sj.trhstep@gmail.com

Hlavní činnost:

Školní jídelna zajišťuje stravování dětem MŠ a žákům ZŠ Trhový Štěpánov v době pobytu ve školském zařízení.

Doplňková činnost:

Školní jídelna zajišťuje stravování pro cizí strávníky (zaměstnanci firem, důchodci,…)

Zaměstnanci:

Helena Vesecká-vedoucí školní jídelny
Irena Barková-hlavní kuchařka
Hana Vobecká-kuchařka
Věra Kadlečková-pomocná kuchařka
Ladislava Drnovcová-výdej stravy MŠ
Šárka Hašková-výdej stravy MŠ

Provozní doba školní jídelny:

6,00-14,30

Odhlašování obědů

Odhlašování  obědů se provádí na webových stránkách Strava.cz nebo ve stejnojmenné aplikaci nejpozději do 7.00 v daný den.

Přihláška ke stravování

Přihlášku ke stravování si můžete stáhnout zde. Žák přihlášený ke stravování v 1. třídě je automaticky přihlášen až do konce školní docházky v 9. třídě. Pokud se chce žák odhlásit, musí tak učinit u vedoucí školní jídelny (telefonicky, e-mailem nebo osobně ve školní jídelně).