Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) je pro některé týden dřiny na sjezdovce, pro jiné týden příjemného zimního sportování, pro všechny je to ale radost z pohybu, ze svých výkonů, z úžasného přírodního prostředí, které nám naše hory nabízejí.

LVK je každým rokem pořádán pro žáky 7. ročníku, kteří jej mají dle osnov v rámci výuky povinný. Škola jim z prostředků Unie rodičů každým rokem přispívá malou částkou na dopravu či ubytování. Vzhledem k tomu, že jsme malá škola, jsme rádi, že můžeme nabídnout možnost zúčastnit se LVK i žákům z ostatních ročníků.

LVK - to je týden plný sportu a hlavně zábavy a legrace, ať už přes den na sjezdovce nebo při večerech plných her, hudby a smíchu.

Sportu zdar a lyžování zvlášť!

Informace k lyžařskému výcvikovému kurzu ve školním roce 2023/2024

Ve školním roce 2023/2024 se LVK konat nebude. Lyžařský výcvikový kurz se bude konat vždy jednou za dva roky. Nejbližší kurz bude ve školním roce 2024/2025.

LVKLVK

LVK