Osmáci pro prvňáky a další malé spolužáky připravili skvělý Den dětí! Na školním hřišti nachystali zábavné dopoledne plné her, sportovních soutěží a tvořivých stanovišť. Všichni si odnesli spoustu zážitků. Děkujeme osmákům za skvělou organizaci a super atmosféru!