Již několik let funguje v naší škole přírodovědný kroužek. Hlavním cílem je probudit v žácích zvídavost a kladný vztah k životnímu prostředí. Během schůzek nezůstávají pouze v lavicích. Mladí badatelé zkoumají svět kolem nás všemi smysly. Informace o jejich jarních výpravách jsou v této zprávě.