Je to tady! Den s velkým D, na který se každý prvňáček těšil od prvního září. První vysvědčení je v kapse a teď už jen schovat vysvědčení do desek, aby se nepomačkalo, a hurá na zaslouženou odměnu – ať už je to zmrzlina, kniha nebo něco jiného.
Datum vložení:30. 1. 2026 11:57 Datum poslední aktualizace:30. 1. 2026 12:01